Kombi vozilo sa ceradomMercedes-Benz
Sprinter 317 Pritsche+Plane mit Tueren
Kombi vozilo sa ceradom
Mercedes-Benz
Sprinter 317 Pritsche+Plane mit Tueren
Fiksna cena plus PDV
48.900 €
(60.147 € bruto)
Godina proizvodnje
2026
Stanje
Novo
Lokacija
Luboń 

Osnovni podaci
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
48.900 €
(60.147 € bruto)
- Lokacija:
- Henryka Sienkiewicza 30, 62-030 Luboń, Polen

Pozvati
Tehnički detalji
- Pređena kilometraža:
- 10 km
- Snaga:
- 125,03 kW (169,99 KS)
- Prva registracija:
- 08/2026
- Vrsta goriva:
- dizel
- Prazna masa vozila:
- 2.600 kg
- Ukupna težina:
- 3.500 kg
- Konfiguracija osovina:
- 2 osovine
- Međuosovinsko rastojanje:
- 4.325 mm
- Gorivo:
- dizel
- Boja:
- bela
- Tip prenosa:
- automatski
- Suspencija:
- čelik
- Broj sedišta:
- 3
- Oprema:
- ABS, Android Auto, Bluetooth, klima uređaj, vazdušni jastuk, asistent mrtvog ugla, centralno zaključavanje, tempomat, elektronski program stabilnosti (ESP), maglenke, asistent za zadržavanje u saobraćajnoj traci, ugrađeni računar, servo upravljač, električno podesivo ogledalo, spojler, kontrola proklizavanja
Detalji ponude
- ID oglasa:
- A225-32-262
- Ažuriranje:
- последњи пут дана 11.08.2026
Opis
Mercedes-Benz Sprinter 317CDI 10xEP (za palete)
Boja: Arktička bela
Međuosovinsko rastojanje: 4325 mm
Menjač: 9G-Tronic
Posebna oprema:
X96 Obaveza pokretanja vozila nakon montaže karoserije
XM4 Akustički paket
VF4 Caluma, crna tapacirung
Ndodpoztyghefx Akceb
RS3 Čelični felni 6,5 J x 16
RH2 Gume 235/65 R16 C
RD9 Gume bez izbora proizvođača
RM7 Letnje gume
RY2 Sistem za nadzor pritiska u gumama
MU5 OM 654 DE 20 LA 125 kW (170 KS) 3800/min
G43 Automatski menjač 9G-TRONIC
N63 Dodatna remenica (kompresor klime)
A50 Ojačana prednja osovina
AR2 Prenosni odnos osovine i = 3,923
BH1 Funkcija HOLD
CB7 Stabilizatorska poluga I
CE8 Podizanje 30 mm (prednja osovina), 35 mm (zadnja osovina)
CW2 Spuštanje (ukida se)
Z74 Dodatna modifikacija nadogradnje, serija 2
XG7 Varijanta težine 3.500 kg, serija
ED4 AGM baterija 12 V 95 Ah, serija
KB7 Rezervoar za gorivo 93 litara, serija
KP7 Sistem za naknadnu obradu ispušnih gasova SCR, 4. generacija, serija
M60 Generator 14 V / 250 A, serija
MT5 Emisioni standard Euro 6e – kapacitet, laka konstrukcija N, serija
XM1 Zvučna izolacija pogonskog sklopa, serija
H21 Zatamnjena stakla, vetrobransko staklo sa filterom, serija
Q11 Pojačanje bočnih nosača, serija
Q67 Kuka za vuču, zadnja, serija
CN2 Hladnjak sa ukrasnom lajsnom u boji
S22 Naslon za ruku za vozačko sedište
S23 Dvojezno sedište za suvozača, serija
S28 Naslon za ruku na vratima vozača/suvozača
S87 Sniženo kućište vozačkog sedišta
SB3 Komforno vozačko sedište, sa hidrauličnim ovjesom
H1I Tunel na armaturi
HH9 Poluautomatski TEMPMATIC sistem za klimatizaciju, serija
E1B Pregrada za mobilni telefon sa bežičnim punjačem
FF5 Pregrada na vetrobranu
FG8 Dva držača za piće
FJ1 Brava za pretinac za rukavice
FJ4 Pretinac ispod armature
FJ5 Poklopac za pretince sa leve i desne strane
C6L Multifunkcionalni volan sa tri krake
CK8 Grejani volan
CL1 Volan podesiv po nagibu
CL3 Kožni volan
JK5 Kombinacija instrumenata sa 5,5-inčnim ekranom u boji
LC4 Komforni kontrolni panel na krovu
SE5 Lumbalna potpora za vozačko sedište
V07 Zadnja obloga
502 Digitalni dodatni paket: Aktivni asistent za održavanje brzine
E1D Digitalni radio (DAB)
E4S Paket za integraciju pametnog telefona
E7B Digitalni dodatni paket: Priprema za navigaciju
E7M MBUX 10,25-inčni multimedijalni sistem
EW6 Digitalni dodatni paket: Remote Services Plus
EY5 Mercedes-Benz SOS sistem
EY6 Pomoć na putu
JH3 Komunikacioni modul sa SIM karticom
Nadogradnja:
Aluminijumska platforma 4900x2100x2300 mm
Klizna cerada sa leve i desne strane sa zateznim trakama
Krovni spojler Lamico, beli + bočni spojler
Kutija za alat
Aluminijumska zadnja krilna vrata
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Boja: Arktička bela
Međuosovinsko rastojanje: 4325 mm
Menjač: 9G-Tronic
Posebna oprema:
X96 Obaveza pokretanja vozila nakon montaže karoserije
XM4 Akustički paket
VF4 Caluma, crna tapacirung
Ndodpoztyghefx Akceb
RS3 Čelični felni 6,5 J x 16
RH2 Gume 235/65 R16 C
RD9 Gume bez izbora proizvođača
RM7 Letnje gume
RY2 Sistem za nadzor pritiska u gumama
MU5 OM 654 DE 20 LA 125 kW (170 KS) 3800/min
G43 Automatski menjač 9G-TRONIC
N63 Dodatna remenica (kompresor klime)
A50 Ojačana prednja osovina
AR2 Prenosni odnos osovine i = 3,923
BH1 Funkcija HOLD
CB7 Stabilizatorska poluga I
CE8 Podizanje 30 mm (prednja osovina), 35 mm (zadnja osovina)
CW2 Spuštanje (ukida se)
Z74 Dodatna modifikacija nadogradnje, serija 2
XG7 Varijanta težine 3.500 kg, serija
ED4 AGM baterija 12 V 95 Ah, serija
KB7 Rezervoar za gorivo 93 litara, serija
KP7 Sistem za naknadnu obradu ispušnih gasova SCR, 4. generacija, serija
M60 Generator 14 V / 250 A, serija
MT5 Emisioni standard Euro 6e – kapacitet, laka konstrukcija N, serija
XM1 Zvučna izolacija pogonskog sklopa, serija
H21 Zatamnjena stakla, vetrobransko staklo sa filterom, serija
Q11 Pojačanje bočnih nosača, serija
Q67 Kuka za vuču, zadnja, serija
CN2 Hladnjak sa ukrasnom lajsnom u boji
S22 Naslon za ruku za vozačko sedište
S23 Dvojezno sedište za suvozača, serija
S28 Naslon za ruku na vratima vozača/suvozača
S87 Sniženo kućište vozačkog sedišta
SB3 Komforno vozačko sedište, sa hidrauličnim ovjesom
H1I Tunel na armaturi
HH9 Poluautomatski TEMPMATIC sistem za klimatizaciju, serija
E1B Pregrada za mobilni telefon sa bežičnim punjačem
FF5 Pregrada na vetrobranu
FG8 Dva držača za piće
FJ1 Brava za pretinac za rukavice
FJ4 Pretinac ispod armature
FJ5 Poklopac za pretince sa leve i desne strane
C6L Multifunkcionalni volan sa tri krake
CK8 Grejani volan
CL1 Volan podesiv po nagibu
CL3 Kožni volan
JK5 Kombinacija instrumenata sa 5,5-inčnim ekranom u boji
LC4 Komforni kontrolni panel na krovu
SE5 Lumbalna potpora za vozačko sedište
V07 Zadnja obloga
502 Digitalni dodatni paket: Aktivni asistent za održavanje brzine
E1D Digitalni radio (DAB)
E4S Paket za integraciju pametnog telefona
E7B Digitalni dodatni paket: Priprema za navigaciju
E7M MBUX 10,25-inčni multimedijalni sistem
EW6 Digitalni dodatni paket: Remote Services Plus
EY5 Mercedes-Benz SOS sistem
EY6 Pomoć na putu
JH3 Komunikacioni modul sa SIM karticom
Nadogradnja:
Aluminijumska platforma 4900x2100x2300 mm
Klizna cerada sa leve i desne strane sa zateznim trakama
Krovni spojler Lamico, beli + bočni spojler
Kutija za alat
Aluminijumska zadnja krilna vrata
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Dobavljač
Napomena: Besplatno se registrujte ili prijavite, da biste pristupili svim informacijama.
Registrovan od: 2026
10 Oglasi online
Pošalji upit
Telefon & Faks
+48 503 3... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Uspešno
Vaša poruka je poslana.
Mali oglas
Selm
1.319 km
Panel kombi
Mercedes-BenzVito 111 CDI Kastenwagen
Mercedes-BenzVito 111 CDI Kastenwagen
Uspešno
Vaša poruka je poslana.
Mali oglas
Milano
970 km
Mercedes-Benz Vito, 2016. godište, 9 sedišta, Euro 6
Mercedes-BenzVito
Mercedes-BenzVito
Uspešno
Vaša poruka je poslana.
Mali oglas
Mitterberghutten
712 km
Mini bager
IHI
IHI
Uspešno
Vaša poruka je poslana.
Mali oglas
Sassuolo
816 km
Panel kombi
FIATDoblo Cargo
FIATDoblo Cargo
Uspešno
Vaša poruka je poslana.
Mali oglas
Lübbecke
1.300 km
Karavan sa visokim krovom
FiatScudo Klima 2xSchiebetür
FiatScudo Klima 2xSchiebetür
Uspešno
Vaša poruka je poslana.
Mali oglas
Geffen
1.438 km
Rashladni kombi
Mercedes-BenzSprinter 317 CDI Koel / Vries/ verwarmen Carrie...
Mercedes-BenzSprinter 317 CDI Koel / Vries/ verwarmen Carrie...
Uspešno
Vaša poruka je poslana.
Mali oglas
Paderborn
1.250 km
Kombi vozilo sa ceradom
MERCEDES-BENZSprinter 317 CDI Pritsche Plane LBW Navi
MERCEDES-BENZSprinter 317 CDI Pritsche Plane LBW Navi
Uspešno
Vaša poruka je poslana.
Mali oglas
Nembro
905 km
Izolovani rashladni kombi
FIATDoblò
FIATDoblò
Uspešno
Vaša poruka je poslana.
Mali oglas
Bottrop
1.339 km
Komercijalno vozilo sa visokim krovom
MANTGE 3.140 *L3 H2 *Kasten*
MANTGE 3.140 *L3 H2 *Kasten*
Uspešno
Vaša poruka je poslana.
Mali oglas
Schrobenhausen
902 km
Komercijalno vozilo sa visokim krovom
MERCEDES-BENZSprinter 314 CDI Mixto 6-Sitzer 1. Hand
MERCEDES-BENZSprinter 314 CDI Mixto 6-Sitzer 1. Hand
Vaš oglas je uspešno izbrisan
Došlo je do greške.







































































































































































