Prikolica za prevoz konjaCheval Liberté
Touring One single Horse Trailer Frontexit Pullman
Prikolica za prevoz konja
Cheval Liberté
Touring One single Horse Trailer Frontexit Pullman
Fiksna cena plus PDV
6.985 €
(8.312 € bruto)
Stanje
Novo
Lokacija
Neuss 

Osnovni podaci
- Oznaka:
- Prikolica za prevoz konja
- Proizvođač:
- Cheval Liberté
- broj vozila:
- lager tor one inv
- Stanje:
- novo
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
6.985 €
(8.312 € bruto)
- Lokacija:
- Osterather Str. 21, 41460 Neuss, Deutschland

Pozvati
Tehnički detalji
- Ukupna težina:
- 1.600 kg
Detalji ponude
- ID oglasa:
- A221-83-397
- Ažuriranje:
- последњи пут дана 23.06.2026
Opis
Rasprodaja iz skladišta Neuss Düsseldorf – direktno do novog Cheval Liberté prikolice. Termine i kupovinu dogovorite telefonom. Pozovite Neuss na 02131 595 4218. Jednostavna i pouzdana realizacija zagarantovana! Bezbedan i udoban transport konja, sa optimalnim prednjim izlazom za lako istovarivanje.
Iz zaliha:
Model Cheval Liberté Touring One sa prednjim izlazom i dodatnim bočnim kliznim prozorom.
1-sed ili 1,5-sed Pullman komforno vešanje, spušteno, izvedba za 100 km/h.
Veliki, široki prednji izlaz.
Klizni prozori na gornjoj klapi i sa strane na konstrukciji.
Podesive pregrade za velike i male konje.
Unutrašnje svetlo.
Visoka ulazna vrata sa kliznim prozorom.
Prostor za utovar.
Zaštita od udaraca od plastike.
Točak za teški teret zaštićen, ugrađen između vučnog rama sa ručkom za manevrisanje.
13-polni priključak sa modernom rasvetom i pozicionim svetlima.
Mreža sa liftom (propusna za vazduh, za bolju ventilaciju) i još mnogo toga.
Nadgradnja otporna na prskanje vode, aluminijumsko dno – polikarbonatski krov.
Potrebna vam je nova Touring prikolica odmah?
Nema problema, imamo razne modele na lageru!
Nsdpjzf Utgsfx Ahbedb
COC dokumentacija sve uključeno.
Cena sa lagera Neuss uključuje dokumentaciju vozila i atest za 100 km/h.
Isporuka uz avans moguća već od 199 EUR.
Prodaja nove robe po dogovoru na licu mesta!
Slike su informativne i mogu prikazivati dodatnu opremu. Zadržavamo pravo na greške, izmene i prodaju u međuvremenu. Ponuda važi dok traju zalihe.
lager 5 24-26
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Iz zaliha:
Model Cheval Liberté Touring One sa prednjim izlazom i dodatnim bočnim kliznim prozorom.
1-sed ili 1,5-sed Pullman komforno vešanje, spušteno, izvedba za 100 km/h.
Veliki, široki prednji izlaz.
Klizni prozori na gornjoj klapi i sa strane na konstrukciji.
Podesive pregrade za velike i male konje.
Unutrašnje svetlo.
Visoka ulazna vrata sa kliznim prozorom.
Prostor za utovar.
Zaštita od udaraca od plastike.
Točak za teški teret zaštićen, ugrađen između vučnog rama sa ručkom za manevrisanje.
13-polni priključak sa modernom rasvetom i pozicionim svetlima.
Mreža sa liftom (propusna za vazduh, za bolju ventilaciju) i još mnogo toga.
Nadgradnja otporna na prskanje vode, aluminijumsko dno – polikarbonatski krov.
Potrebna vam je nova Touring prikolica odmah?
Nema problema, imamo razne modele na lageru!
Nsdpjzf Utgsfx Ahbedb
COC dokumentacija sve uključeno.
Cena sa lagera Neuss uključuje dokumentaciju vozila i atest za 100 km/h.
Isporuka uz avans moguća već od 199 EUR.
Prodaja nove robe po dogovoru na licu mesta!
Slike su informativne i mogu prikazivati dodatnu opremu. Zadržavamo pravo na greške, izmene i prodaju u međuvremenu. Ponuda važi dok traju zalihe.
lager 5 24-26
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Dobavljač
Napomena: Besplatno se registrujte ili prijavite, da biste pristupili svim informacijama.
Registrovan od: 2005
99 Oglasi online
Pošalji upit
Telefon & Faks
+49 2131 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Uspešno
Vaša poruka je poslana.
Mali oglas
Neuss
1.337 km
Prikolica za prevoz konja
Cheval LibertéTouring One single Horse Trailer Frontexit 1600kg Pullman brandnew
Cheval LibertéTouring One single Horse Trailer Frontexit 1600kg Pullman brandnew
Uspešno
Vaša poruka je poslana.
Mali oglas
Nieder-Olm
1.172 km
Konjske prikolice
Cheval LibertéGold Origins ohne Sattelkammer 100 Km/h
Cheval LibertéGold Origins ohne Sattelkammer 100 Km/h
Uspešno
Vaša poruka je poslana.
Mali oglas
Neuss
1.337 km
Prikolica za prevoz konja
Cheval LibertéTouring One single Horse Trailer Frontexit 1600kg Pullman brandnew
Cheval LibertéTouring One single Horse Trailer Frontexit 1600kg Pullman brandnew
Uspešno
Vaša poruka je poslana.
Mali oglas
Warstein
1.262 km
Konjske prikolice
Ifor Williams PferdeanhängerHB506 mit Rampe-Türen Kombi 2,6t.
Ifor Williams PferdeanhängerHB506 mit Rampe-Türen Kombi 2,6t.
Uspešno
Vaša poruka je poslana.
Mali oglas
Nieder-Olm
1.172 km
Konjske prikolice
Cheval LibertéTouring Country Frontausstieg Sattelraum
Cheval LibertéTouring Country Frontausstieg Sattelraum
Uspešno
Vaša poruka je poslana.
Mali oglas
Gevelsberg
1.303 km
Traktor
John Deere1040 A Schlepper Traktor Stoll Frontlader
John Deere1040 A Schlepper Traktor Stoll Frontlader
Uspešno
Vaša poruka je poslana.
Mali oglas
Winsen (Luhe)
1.302 km
Konjske prikolice
Cheval Liberté PferdeanhängerGOLD Origins Sattelkammer grau
Cheval Liberté PferdeanhängerGOLD Origins Sattelkammer grau
Uspešno
Vaša poruka je poslana.
Mali oglas
Neuss
1.337 km
Konjske prikolice
Cheval LibertéCountry XL neu großer Pferdeanhänger
Cheval LibertéCountry XL neu großer Pferdeanhänger
Uspešno
Vaša poruka je poslana.
Mali oglas
Gevelsberg
1.303 km
Prikolica za prevoz konja
HUMBAURXanthos 2-Pferdeanhänger 2,4t. SK DS NEU
HUMBAURXanthos 2-Pferdeanhänger 2,4t. SK DS NEU
Uspešno
Vaša poruka je poslana.
Mali oglas
Seesen
1.190 km
Prikolica za prevoz konja
Cheval LibertéPferdeanhänger 328x167x230cm 2000kg zGG
Cheval LibertéPferdeanhänger 328x167x230cm 2000kg zGG
Vaš oglas je uspešno izbrisan
Došlo je do greške.

































































































































