Standardni tegljač
Volvo FMX

Stanje
Polovno
Lokacija
Florange Francuska
Standardni tegljač Volvo FMX
Standardni tegljač Volvo FMX
Standardni tegljač Volvo FMX
Standardni tegljač Volvo FMX
Standardni tegljač Volvo FMX
Standardni tegljač Volvo FMX
Standardni tegljač Volvo FMX
Standardni tegljač Volvo FMX
Standardni tegljač Volvo FMX
Standardni tegljač Volvo FMX
Standardni tegljač Volvo FMX
Standardni tegljač Volvo FMX
Standardni tegljač Volvo FMX
Standardni tegljač Volvo FMX
Standardni tegljač Volvo FMX
Standardni tegljač Volvo FMX
more Images
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX
Volvo FMX

Osnovni podaci

Oznaka:
Standardni tegljač
Proizvođač:
Volvo
Model:
FMX
Stanje:
polovno

Cena i lokacija

Lokacija:
ZI SAINT AGATHE-IMPASSE EINSTEIN, 57190FLORANGE, FR Francuska
Pozvati

Tehnički detalji

Pređena kilometraža:
610.000 km
Snaga:
540 kW (734,19 KS)
Prva registracija:
01/2016
Prazna masa vozila:
7.390 kg
Maksimalna nosivost:
19.000 kg
Konfiguracija osovina:
1 osovina
Gorivo:
dizel
Emisioni razred:
Euro 6
Nosivost:
11.610 kg
Oprema:
klima uređaj, tempomat, ugrađeni računar

Detalji ponude

ID oglasa:
A224-43-282
Ažuriranje:
последњи пут дана 28.07.2026

Opis

• Hidraulika
• Trube
• Dug domet
• Aluminijumske felne
• PVC sanduk
• Ležaj
• Klima uređaj
• Blokada diferencijala
Pgsdpfxjzp Skws Aa Tjp
• Krovni prozor
• Tempomat
• Webasto grejanje

Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.

Dobavljač

Registrovan od: 2015

118 Oglasi online

Pozvati

Pošalji upit

Zemljaus 
Nemačka
Austrija
Švajcarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španija
Meksiko
Italija
Holandija
Poljska
Ruska Federacija
Belorusija (Bjelorusija)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litvanija
Letonija
Island
Portugal
Brazil
Venecuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Severna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Zahtev nije mogla biti poslata. Molimo pokušajte ponovo kasnije.

Telefon & Faks

+33 9 70 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Kamion sa ravnom platformom Volvo FMX
Kamion sa ravnom platformom Volvo FMX
Kamion sa ravnom platformom Volvo FMX
Kamion sa ravnom platformom Volvo FMX
Kamion sa ravnom platformom Volvo FMX
Kamion sa ravnom platformom Volvo FMX
Kamion sa ravnom platformom Volvo FMX
Kamion sa ravnom platformom Volvo FMX
Kamion sa ravnom platformom Volvo FMX
Kamion sa ravnom platformom Volvo FMX
Kamion sa ravnom platformom Volvo FMX
Kamion sa ravnom platformom Volvo FMX
Kamion sa ravnom platformom Volvo FMX
Kamion sa ravnom platformom Volvo FMX
Kamion sa ravnom platformom Volvo FMX
Kamion sa ravnom platformom Volvo FMX
Kamion sa ravnom platformom Volvo FMX
Kamion sa ravnom platformom Volvo FMX
Kamion sa ravnom platformom Volvo FMX
Kamion sa ravnom platformom Volvo FMX
Kamion sa ravnom platformom Volvo FMX
Kamion sa ravnom platformom Volvo FMX
more images
Francuska Florange
1.277 km
Kamion sa ravnom platformom
VolvoFMX
Pozvati
Mali oglas
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom Volvo FMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom Volvo FMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom Volvo FMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom Volvo FMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom Volvo FMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom Volvo FMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom Volvo FMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom Volvo FMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom Volvo FMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom Volvo FMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom Volvo FMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom Volvo FMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom Volvo FMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom Volvo FMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom Volvo FMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
more images
Sottrum
1.331 km
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom
VolvoFMX 420 6x4 Seil Abrollkipper nur 146.659 Km
Pozvati
Mali oglas
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom VOLVO FMX 460 * Abrollkipper + EPSILON 150Z79 * 6x4
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom VOLVO FMX 460 * Abrollkipper + EPSILON 150Z79 * 6x4
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom VOLVO FMX 460 * Abrollkipper + EPSILON 150Z79 * 6x4
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom VOLVO FMX 460 * Abrollkipper + EPSILON 150Z79 * 6x4
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom VOLVO FMX 460 * Abrollkipper + EPSILON 150Z79 * 6x4
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom VOLVO FMX 460 * Abrollkipper + EPSILON 150Z79 * 6x4
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom VOLVO FMX 460 * Abrollkipper + EPSILON 150Z79 * 6x4
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom VOLVO FMX 460 * Abrollkipper + EPSILON 150Z79 * 6x4
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom VOLVO FMX 460 * Abrollkipper + EPSILON 150Z79 * 6x4
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom VOLVO FMX 460 * Abrollkipper + EPSILON 150Z79 * 6x4
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom VOLVO FMX 460 * Abrollkipper + EPSILON 150Z79 * 6x4
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom VOLVO FMX 460 * Abrollkipper + EPSILON 150Z79 * 6x4
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom VOLVO FMX 460 * Abrollkipper + EPSILON 150Z79 * 6x4
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom VOLVO FMX 460 * Abrollkipper + EPSILON 150Z79 * 6x4
more images
Poljska Nowy Sącz
629 km
Kamion s kipom s pomičnim kontejnerom
VOLVOFMX 460 * Abrollkipper + EPSILON 150Z79 * 6x4
Pozvati
Mali oglas
Sistem ruku kuke VOLVO FMX 460+MARREL 26T
Sistem ruku kuke VOLVO FMX 460+MARREL 26T
Sistem ruku kuke VOLVO FMX 460+MARREL 26T
Sistem ruku kuke VOLVO FMX 460+MARREL 26T
Sistem ruku kuke VOLVO FMX 460+MARREL 26T
Sistem ruku kuke VOLVO FMX 460+MARREL 26T
Sistem ruku kuke VOLVO FMX 460+MARREL 26T
Sistem ruku kuke VOLVO FMX 460+MARREL 26T
Sistem ruku kuke VOLVO FMX 460+MARREL 26T
Sistem ruku kuke VOLVO FMX 460+MARREL 26T
Sistem ruku kuke VOLVO FMX 460+MARREL 26T
Sistem ruku kuke VOLVO FMX 460+MARREL 26T
Sistem ruku kuke VOLVO FMX 460+MARREL 26T
Sistem ruku kuke VOLVO FMX 460+MARREL 26T
Sistem ruku kuke VOLVO FMX 460+MARREL 26T
more images
Belgija HANDZAME
1.557 km
Sistem ruku kuke
VOLVOFMX 460+MARREL 26T
Pozvati
Mali oglas
Tipper sa dizalicom Volvo FMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
Tipper sa dizalicom Volvo FMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
Tipper sa dizalicom Volvo FMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
Tipper sa dizalicom Volvo FMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
Tipper sa dizalicom Volvo FMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
Tipper sa dizalicom Volvo FMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
Tipper sa dizalicom Volvo FMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
Tipper sa dizalicom Volvo FMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
Tipper sa dizalicom Volvo FMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
Tipper sa dizalicom Volvo FMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
Tipper sa dizalicom Volvo FMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
Tipper sa dizalicom Volvo FMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
Tipper sa dizalicom Volvo FMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
Tipper sa dizalicom Volvo FMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
Tipper sa dizalicom Volvo FMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
more images
Belgija Bree
1.397 km
Tipper sa dizalicom
VolvoFMX 460 (BE TRUCK / EURO 6 / 8X4 / TRIDEM / WB ...
Pozvati
Mali oglas
Sistem ruku kuke Volvo FMX 540 6x4 HYVA 20T-51 HOOKLIFT / HAAKARM VERS...
Sistem ruku kuke Volvo FMX 540 6x4 HYVA 20T-51 HOOKLIFT / HAAKARM VERS...
Sistem ruku kuke Volvo FMX 540 6x4 HYVA 20T-51 HOOKLIFT / HAAKARM VERS...
Sistem ruku kuke Volvo FMX 540 6x4 HYVA 20T-51 HOOKLIFT / HAAKARM VERS...
Sistem ruku kuke Volvo FMX 540 6x4 HYVA 20T-51 HOOKLIFT / HAAKARM VERS...
Sistem ruku kuke Volvo FMX 540 6x4 HYVA 20T-51 HOOKLIFT / HAAKARM VERS...
Sistem ruku kuke Volvo FMX 540 6x4 HYVA 20T-51 HOOKLIFT / HAAKARM VERS...
Sistem ruku kuke Volvo FMX 540 6x4 HYVA 20T-51 HOOKLIFT / HAAKARM VERS...
Sistem ruku kuke Volvo FMX 540 6x4 HYVA 20T-51 HOOKLIFT / HAAKARM VERS...
Sistem ruku kuke Volvo FMX 540 6x4 HYVA 20T-51 HOOKLIFT / HAAKARM VERS...
Sistem ruku kuke Volvo FMX 540 6x4 HYVA 20T-51 HOOKLIFT / HAAKARM VERS...
Sistem ruku kuke Volvo FMX 540 6x4 HYVA 20T-51 HOOKLIFT / HAAKARM VERS...
Sistem ruku kuke Volvo FMX 540 6x4 HYVA 20T-51 HOOKLIFT / HAAKARM VERS...
Sistem ruku kuke Volvo FMX 540 6x4 HYVA 20T-51 HOOKLIFT / HAAKARM VERS...
Sistem ruku kuke Volvo FMX 540 6x4 HYVA 20T-51 HOOKLIFT / HAAKARM VERS...
more images
Holandija Overpelt
1.416 km
Sistem ruku kuke
VolvoFMX 540 6x4 HYVA 20T-51 HOOKLIFT / HAAKARM VERS...
Pozvati
Mali oglas
Sistem ruku kuke Volvo FMX 500 8x4 TRIDEM HOOKLIFT + CRANE HMF 2320 K4...
Sistem ruku kuke Volvo FMX 500 8x4 TRIDEM HOOKLIFT + CRANE HMF 2320 K4...
Sistem ruku kuke Volvo FMX 500 8x4 TRIDEM HOOKLIFT + CRANE HMF 2320 K4...
Sistem ruku kuke Volvo FMX 500 8x4 TRIDEM HOOKLIFT + CRANE HMF 2320 K4...
Sistem ruku kuke Volvo FMX 500 8x4 TRIDEM HOOKLIFT + CRANE HMF 2320 K4...
Sistem ruku kuke Volvo FMX 500 8x4 TRIDEM HOOKLIFT + CRANE HMF 2320 K4...
Sistem ruku kuke Volvo FMX 500 8x4 TRIDEM HOOKLIFT + CRANE HMF 2320 K4...
Sistem ruku kuke Volvo FMX 500 8x4 TRIDEM HOOKLIFT + CRANE HMF 2320 K4...
Sistem ruku kuke Volvo FMX 500 8x4 TRIDEM HOOKLIFT + CRANE HMF 2320 K4...
Sistem ruku kuke Volvo FMX 500 8x4 TRIDEM HOOKLIFT + CRANE HMF 2320 K4...
Sistem ruku kuke Volvo FMX 500 8x4 TRIDEM HOOKLIFT + CRANE HMF 2320 K4...
Sistem ruku kuke Volvo FMX 500 8x4 TRIDEM HOOKLIFT + CRANE HMF 2320 K4...
Sistem ruku kuke Volvo FMX 500 8x4 TRIDEM HOOKLIFT + CRANE HMF 2320 K4...
Sistem ruku kuke Volvo FMX 500 8x4 TRIDEM HOOKLIFT + CRANE HMF 2320 K4...
Sistem ruku kuke Volvo FMX 500 8x4 TRIDEM HOOKLIFT + CRANE HMF 2320 K4...
more images
Holandija Overpelt
1.416 km
Sistem ruku kuke
VolvoFMX 500 8x4 TRIDEM HOOKLIFT + CRANE HMF 2320 K4...
Pozvati
Mali oglas
Tipper sa dizalicom Volvo FMX 410 6x6 Full Steel Manual HMF 14 Tonmeter l...
Tipper sa dizalicom Volvo FMX 410 6x6 Full Steel Manual HMF 14 Tonmeter l...
Tipper sa dizalicom Volvo FMX 410 6x6 Full Steel Manual HMF 14 Tonmeter l...
Tipper sa dizalicom Volvo FMX 410 6x6 Full Steel Manual HMF 14 Tonmeter l...
Tipper sa dizalicom Volvo FMX 410 6x6 Full Steel Manual HMF 14 Tonmeter l...
Tipper sa dizalicom Volvo FMX 410 6x6 Full Steel Manual HMF 14 Tonmeter l...
Tipper sa dizalicom Volvo FMX 410 6x6 Full Steel Manual HMF 14 Tonmeter l...
Tipper sa dizalicom Volvo FMX 410 6x6 Full Steel Manual HMF 14 Tonmeter l...
Tipper sa dizalicom Volvo FMX 410 6x6 Full Steel Manual HMF 14 Tonmeter l...
Tipper sa dizalicom Volvo FMX 410 6x6 Full Steel Manual HMF 14 Tonmeter l...
Tipper sa dizalicom Volvo FMX 410 6x6 Full Steel Manual HMF 14 Tonmeter l...
Tipper sa dizalicom Volvo FMX 410 6x6 Full Steel Manual HMF 14 Tonmeter l...
Tipper sa dizalicom Volvo FMX 410 6x6 Full Steel Manual HMF 14 Tonmeter l...
Tipper sa dizalicom Volvo FMX 410 6x6 Full Steel Manual HMF 14 Tonmeter l...
Tipper sa dizalicom Volvo FMX 410 6x6 Full Steel Manual HMF 14 Tonmeter l...
more images
Holandija ANDELST
1.435 km
Tipper sa dizalicom
VolvoFMX 410 6x6 Full Steel Manual HMF 14 Tonmeter l...
Pozvati
Mali oglas
Sistem ruku kuke Volvo FMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
Sistem ruku kuke Volvo FMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
Sistem ruku kuke Volvo FMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
Sistem ruku kuke Volvo FMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
Sistem ruku kuke Volvo FMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
Sistem ruku kuke Volvo FMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
Sistem ruku kuke Volvo FMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
Sistem ruku kuke Volvo FMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
Sistem ruku kuke Volvo FMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
Sistem ruku kuke Volvo FMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
Sistem ruku kuke Volvo FMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
Sistem ruku kuke Volvo FMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
Sistem ruku kuke Volvo FMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
Sistem ruku kuke Volvo FMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
Sistem ruku kuke Volvo FMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
more images
Holandija Gilze
1.460 km
Sistem ruku kuke
VolvoFMX 460 8x4*4 / HMF Z KRAAN + HYVA LIFT
Pozvati
Mali oglas
Tipper sa dizalicom Volvo FMX
Tipper sa dizalicom Volvo FMX
Tipper sa dizalicom Volvo FMX
Tipper sa dizalicom Volvo FMX
Tipper sa dizalicom Volvo FMX
Tipper sa dizalicom Volvo FMX
Tipper sa dizalicom Volvo FMX
Tipper sa dizalicom Volvo FMX
Tipper sa dizalicom Volvo FMX
Tipper sa dizalicom Volvo FMX
Tipper sa dizalicom Volvo FMX
Tipper sa dizalicom Volvo FMX
Tipper sa dizalicom Volvo FMX
Tipper sa dizalicom Volvo FMX
Tipper sa dizalicom Volvo FMX
more images
Austrija Premstätten
546 km
Tipper sa dizalicom
VolvoFMX
Pozvati